O biurze detektywistycznym


JK Consulting Jacek Kalinowski z Wrocławia, jest działalnością jednoosobową oferującą jednocześnie bardzo szeroki zakres usług, pozwalający na optymalizację kosztów usługi.

Posiadam duże doświadczenie w zakresie usług, jakie świadczą detektywi, poprzedzone przeszło 20-to letnią służbą oficera pionu kryminalnego Policji.

Ukończone studia prawnicze i managerskie dają mi jednocześnie teoretyczne przygotowanie do profesjonalnego wykonywania czynności detektywistycznych i doradztwa w zakresie najskuteczniejszych metod uzyskiwania, a następnie prezentowania przed odpowiednimi organami (Sądy, organy ścigania) informacji uzyskanych w prowadzonej sprawie.

Jako prywatny detektyw prowadzę wszelkie czynności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co skutkuje możliwością pełnego ich wykorzystania w postępowaniach sądowych i przygotowawczych.

W ramach jednej usługi oferuję zarówno uzyskiwanie materiału dowodowego, jego opracowanie w formie sprawozdania, jak i możliwość przygotowania stosownych pism procesowych.

Obserwację osób realizuję także w warunkach szczególnych - związanych ze wspinaczką górską, linową, kolarstwem, spadachroniarstwem, nurkowaniem, uprawianiem sportów wodnych i motorowodnych.

Specjalizuję się w prowadzeniu: spraw rozwodowych, rodzinnych, gospodarczych, karnych i cywilnych.

Jako doświadczony detektyw prowadzę także szkolenia dla firm i instytucji, mające na celu przedstawienie metod przesłuchań oraz praw i obowiązków świadków biorących udział w postępowaniach przygotowawczych.

Posiadam ubezpieczenie zawodowe zarówno w zakresie prowadzonej działalności (biuro detektywistyczne), jak i usług prawniczych, co gwarantuje pokrycie strat w przypadku ewentualnej szkody.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.